Wtorek, 19 września 2017, tydzień parzysty (38)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
Uniwersytet Łódzki
Facebook Aktualności RSS

Aktualności

KONSULTACJE W SEMESTRZE LETNIM 2016/17

 Konsultacje Pracowników Instytutu Gospodarki Międzynarodowej

Imię i nazwisko wykładowcy

Termin i godzina konsultacji

Nr pokoju

Nr telefonu służbowego

e-mail

Aleksandra Nacewska-Twardowska

środa 11.30 - 13.00

B205

42 635 51 66

nacewska-twardowska@uni.lodz.pl        

Dominika Brózda-Wilamek

    wtorek  (N)

   środa  (P)

11.30 - 13.00

8.00 - 9.30

B205

42 635 51 66

dominika.brozda@gmail.com

Ewa Feder-Sempach

środa 15.00 - 16.30

B207

42 635 52 11

ewafeder@wp.pl

Ewa Stawasz

poniedziałek 9.45-11.15

 A214

 42 635 51 95

 ewa.stawasz@gmail.com

Iwona Maciejczyk-Bujnowicz

piątek (A)

wtorek (B)

11.30 - 13.00

B207

42 635 52 11

iwonabujnowicz@uni.lodz.pl

Janusz Bilski

wtorek 13.30 - 15.00

B201

42 635 50 66

 jbilski@uni.lodz.pl

Joanna Bogołębska

czwartek  (A)

wtorek  (B)

13.30-15.00

9.45 - 11.15

A212

42 635 55 28

 joannabogolebska@wp.pl

Kaludia Zielińska

piątek 11.30 - 13.00

A214

42 635 51 95

klaudia.a.zielinska@gmail.com

 Magdalena Rosińska-Bukowska

środa 11.30 - 13.00

A210

42 635 55 27

magdalena_rosinska@uni.lodz.pl

Małgorzata Janicka

czwartek 13.15 - 14.45

A208

42 635 52 11

 mjanicka.uni@gmail.com

Marcin Konarski

 urlop -

B207

42 635 52 11

 marcinkonarski@poczta.onet.pl

Tomasz Miziołek

 wtorek 13.20 - 14.50

A212

42 635 55 28

miziolek@uni.lodz.pl

Tomasz Motowidlak

 piątek 18.30 - 20.00

A210

42 635 55 27

 tmotowid@uni.lodz.pl

 

 

  Konsultacje Pracowników Katedry Wymiany Międzynarodowej

Imię i nazwisko wykładowcy

Termin i godzina konsultacji

Nr pokoju

Nr telefonu służbowego

e-mail

Agnieszka Dorożyńska

piątek 13.15 - 14.45

B203

42 635 52 10

adorozynska@uni.lodz.pl

Agnieszka Kłysik-Uryszek

czwartek 13.15 - 14.45

B203

42 635 52 10

 aklysik@uni.lodz.pl

 Anetta Kuna-Marszałek

 środa 11.00 - 12.30

B206

42 635 48 10

akuna@uni.lodz.pl

 Bogdan Buczkowski

czwartek  15.15 - 16.45

A209

42 635 50 67

buczkowskib@uni.lodz.pl

 Jakub Kronenberg

wtorek 11.30 - 13.00

A216

42 635 53 53

kronenbe@uni.lodz.pl

 Janusz Świerkocki

 czwartek  11.30 - 13.00

B204

42 635 52 01

jswierk@uni.lodz.pl

Justyna Wieloch

 wtorek  11.30 - 13.00  A216  42 635 53 53  justyna.wieloch@uni.lodz.pl

 Tomasz Dorożyński

 środa 11.30 - 13.00

B206

42 635 48 10

tdorozynski@uni.lodz.pl

 Tomasz Serwach

 czwartek 13.15 - 14.45

A216

42 635 53 53

serwachtomasz@gmail.com

 Wojciech Urbaniak

poniedziałek 10.00 - 11.30

A209

42 635 50 67

w.urbaniak@interia.pl

 

Do góry
wersja do druku
Darmowy licznik odwiedzin
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź