Poniedziałek, 18 lutego 2019, tydzień parzysty (08)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
Uniwersytet Łódzki
Facebook Aktualności RSS

Aktualności

KONSULTACJE W SEMESTRZE ZIMOWYM

Konsultacje pracowników Instytutu Gospodarki Międzynarodowej w poprawkowej sesji zimowej 2018/2019

 Imię i nazwisko wykładowcy

Termin i godzina konsultacji

Nr pokoju

Nr telefonu służbowego

e-mail

Janusz Bilski

Środa/Wednesday

11:00-12:30 AM

C215

42 635 50 66

janusz.bilski@uni.lodz.pl

Małgorzata Janicka

Poniedziałek/Monday 11.02.2019 

 

10:00-11:30 AM

C213

42 635 52 08

malgorzata.janicka@uni.lodz.pl

Magdalena Rosińska-Bukowska

Środa/Wednesday

13.02.2019

 

12.00-13.00

C212

42 635 55 27

magdalena.rosinska@uni.lodz.pl

Joanna Bogołębska

Środa/Wednesday 06.02.2019

16:00-17:30
4:00-5:30
PM

C208

42 635 55 28

joanna.bogolebska@uni.lodz.pl

Dominika Brózda-Wilamek

NIEOBECNA

--------------

C216

42 635 51 66

dominika.brozda@uni.lodz.pl

Ewa Feder-Sempach

NIEOBECNA

--------------

C217

42 635 52 11

ewa.feder@uni.lodz.pl

Marcin Konarski

Środa/Wednesday

15:00-16:30
3:00-4:30 PM

C217

42 635 52 11

 

Iwona Maciejczyk-Bujnowicz

Wtorek/Tuesday

9:30-11:00 AM

C217

42 635 52 11

iwonabujnowicz@uni.lodz.pl

Tomasz Miziołek

Wtorek/Tuesday

12.02.2019

12:30-14:00

C208

42 635 55 28

tomasz.miziolek@uni.lodz.pl

Tomasz Motowidlak

Wtorek/Tuesday

16:45-18:15
4:45-6:15 PM

C210

42 635 50 02

tomasz.motowidlak@uni.lodz.pl

Aleksandra Nacewska-Twardowska

NIEOBECNA

-------------

C216

42 635 51 66

aleksandra.nacewska-twardowska@uni.lodz.pl

Artur Sajnóg

Poniedziałek/Monday

15:00–16:30
3:00–4:30 PM

C207

42 635 51 95

artur.sajnog@uni.lodz.pl

Tomasz Sosnowski

Poniedziałek/Monday

13:30-15:00
1:30-3:00 PM

C207

42 635 51 95

tomasz.sosnowski@uni.lodz.pl

Ewa Stawasz-Grabowska


Środa/Wednesday

13:30-15:00.
11:30-1:00
AM

C211

42 635 50 03

ewa.grabowska@ui.lodz.pl

Klaudia Zielińska

Poniedziałek/Monday 11.02.2019

11.00-12.30 AM

C211

42 635 50 03

klaudia.zielinska@uni.lodz.pl

Karolina Anielak

 

 

C209

 

karolina.anielak@uni.lodz.pl

Do góry
wersja do druku
Darmowy licznik odwiedzin
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź