Sobota, 15 grudnia 2018, tydzień parzysty (50)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
Uniwersytet Łódzki
Facebook Aktualności RSS

Aktualności

KONSULTACJE W SEMESTRZE ZIMOWYM

Konsultacje pracowników Instytutu Gospodarki Międzynarodowej semestr zimowy 2018/2019

 Imię i nazwisko wykładowcy

Termin i godzina konsultacji

Nr pokoju

Nr telefonu służbowego

e-mail

Janusz Bilski

Środa/Wednesday

11:00-12:30
11:00-12:30 AM

C215

42 635 50 66

janusz.bilski@uni.lodz.pl

Małgorzata Janicka


Wtorek/Tuesday

11:30-13:00
11:30-1:00 AM

C213

42 635 52 08

malgorzata.janicka@uni.lodz.pl

Magdalena Rosińska-Bukowska

Środa/Wednesday


11:30-13:00
11:30-1:00
AM

C212

42 635 55 27

magdalena.rosinska@uni.lodz.pl

Joanna Bogołębska

Środa/Wednesday

13:00-14:30
1:00-2:30
PM

C208

42 635 55 28

joanna.bogolebska@uni.lodz.pl

Dominika Brózda-Wilamek

NIEOBECNA

--------------

C216

42 635 51 66

dominika.brozda@uni.lodz.pl

Ewa Feder-Sempach

Środa/Wednesday

15:00-16:30
3:00-4:30 PM

C217

42 635 51 11

ewa.feder@uni.lodz.pl

Marcin Konarski

Środa/Wednesday

15:00-16:30
3:00-4:30 PM

C217

42 635 51 11

 

Iwona Maciejczyk-Bujnowicz

Wtorek/Tuesday

9:30-11:00 AM

C217

42 635 52 11

iwonabujnowicz@uni.lodz.pl

Tomasz Miziołek


Piątek/Friday
.

 

15:10-16:40
3:10-4:40 PM

C208

42 635 55 28

tomasz.miziolek@uni.lodz.pl

Tomasz Motowidlak

Wtorek/Tuesday

16:45-18:15
4:45-6:15 PM

C210

42 635 50 02

tomasz.motowidlak@uni.lodz.pl

Aleksandra Nacewska-Twardowska

Poniedziałek/Monday

9:45-11:15 AM

C216

42 635 51 66

aleksandra.nacewska-twardowska@uni.lodz.pl

Artur Sajnóg

Poniedziałek/Monday

15:00–16:30
3:00–4:30 PM

C207

42 635 51 95

artur.sajnog@uni.lodz.pl

Tomasz Sosnowski

Poniedziałek/Monday

13:30-15:00
1:30-3:00 PM

C207

42 635 51 95

tomasz.sosnowski@uni.lodz.pl

Ewa Stawasz-Grabowska

Środa/Wednesday

11:30-13:00
11:30-1:00
AM

C211

42 635 50 03

ewa.grabowska@ui.lodz.pl

Klaudia Zielińska

Sem. Part A Środa/Wednesday
Sem. Part B Poniedziałek/Monday

18:20-19:50
6:20-7:50 PM
13:05-14:35
1:05-2:35 PM

C211

42 635 50 03

klaudia.zielinska@uni.lodz.pl

Karolina Anielak

Czwartek/Thursday

8:00-9:30 AM

C209

 

karolina.anielak@uni.lodz.pl

 

Do góry
wersja do druku
Darmowy licznik odwiedzin
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź