Wtorek, 19 września 2017, tydzień parzysty (38)

NARODOWY BANK POLSKI EDUKUJE MOBILNIE

Encyklopedia w przystępny sposób prezentuje podstawowe pojęcia z zakresu ekonomii i finansów, może więc stanowić istotną pomoc dydaktyczną w nauce i studiowaniu zagadnień z mikro- i makroekonomii.

Informacje o aplikacji „Encyklopedia pojęć ekonomicznych” dostępne są na stronie głównej www.nbp.pl, stronie NBPortal.pl, a także w sklepach App Store i Google Play, skąd bezpłatnie można ją pobrać na telefony i tablety z systemami Android oraz iOS.

***

Definicje zostały utworzone i poprawione w ramach projektu "Wiki-Ekonomia. Edukacja ekonomiczna z wykorzystaniem Wikipedii" zrealizowanego we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

Definicje pojęć udostępniane są na licencji Creative Commons - Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach (licencja CC-BY-SA). Źródło: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl