Sobota, 15 grudnia 2018, tydzień parzysty (50)

RUSZA PROJEKT - AKADEMIA OSTC 2017

Rusza Projekt - AKADEMIA OSTC 2017

Rusza Projekt Akademia OSTC 2017

• dołącz do elity finansistów
  • jedyny w Łodzi, na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym
  • tylko 5 miast w Polsce organizuje taki projekt (Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Poznań)
  • i … jedynie 16 kluczowych miast na całym świecie

OSTC to liczący się na globalnym rynku finansowym zespół zawodowych traderów, aktywnych na największych międzynarodowych giełdach instrumentów pochodnych, m.in. Liffe, CME, Eurex i ICE.

Pasjonaci rynków finansowych łączcie się!!!

Zapisy tutaj – tylko do 5 listopada 2017 http://ostccom.applytojob.com/apply/z3eLfVg4ed/OSTC-Trading-LAB-In-Poland-all-5-Locations?source=lect

To przygoda dla pasjonatów rynków finansowych oraz pragnących wybić się na światowych rynkach finansowych
DOŁĄCZ DO OSTC TRADING LAB 2017!

Co zyskujesz?

 Profesjonalny bezpłatny dostęp do najnowocześniejszego sprzętu komputerowego i oprogramowania, wyjątkową możliwość tradowania na największych światowych giełdach.
 Wiedzę praktyczną od doświadczonych specjalistów z firmy OSTC
 Spotkania (raz w tygodniu) dopasowane do rozkładu zajęć
 Zdobądź pierwszeństwo podczas rekrutacji do OSTC
 Certyfikat ukończenia szkolenia

Zajęcia są bezpłatne i liczba miejsc jest ograniczonazapisy do 5 listopada

OSTC Trading Lab to inicjatywa, która Wam Studentom daje możliwość poznania specyfiki pracy tradera. By wziąć udział w OSTC Trading Labs nie trzeba wiązać kariery bezpośrednio z tradingiem, zdobyta wiedza przyda się także w bankowości, funduszach inwestycyjnych czy domach maklerskich a także podczas lokowania własnych środków finansowych. Udział w zajęciach pozwala na starcie kariery zdobyć olbrzymią przewagę nad innymi kandydatami – zyskać doświadczenie w działaniach na prawdziwych rynkach.

Laboratorium komputerowe OSTC z założenia przypomina miejsce pracy profesjonalnego tradera. Oprócz rozbudowanych stacji tradingowych będziecie mieli możliwość poznania profesjonalnego oprogramowania tradingowego Stellar, z którego na co dzień korzystają traderzy w OSTC.

Cotygodniowe spotkania prowadzone przez jednego z menadżerów mają przede wszystkim wymiar praktyczny. Początkowo skupiamy się na zapoznaniu Was z obsługą oprogramowania Stellar i wyjaśniamy strategie stosowane na poszczególnych produktach, a następnie już bardziej w formie warsztatu dotykamy zagadnień związanych z analizą techniczną i fundamentalną.

Każde zajęcia to także możliwość zadawania pytań odnośnie realiów pracy tradera.
Do zobaczenia. Start zajęć już na początku listopada!

INFORMACJA W PDF - TUTAJ

Opublikowane: 06-11-2017