Wtorek, 19 września 2017, tydzień parzysty (38)

UWAGA! NIE MOŻESZ TEGO WYDARZENIA OMINĄĆ!

Harmonogram wykładów "Bliżej praktyki"

Wykład 1. „Jak znaleźć idealnego pracownika – czyli zostań ekspertem ds. rekrutacji„ prowadzony przez Panią Paulinę Wieczorkiewicz z Magellan SA, 16 marca godz. 16.00, sala C101.

Wykład 2. „Co dalej z ropą naftową? Perspektywy rafinerii i petrochemii” prowadzony przez Pana dra Adama Czyżewskiego PKN Orlen SA, 23 marca godz. 16.00, sala C101.

Wykład 3. “The New Danfoss – An exclusive insight into an industrial transformation” prowadzony przez Pana Szymona Kniazia z Danfoss Poland Sp. z o.o., 30 marca godz 16.00, sala C101.

Wykład 4. „Innowacje w bankowości” prowadzony przez Pana Krzysztofa Nawelskiego z Santander Consumer Bank S.A., 6 kwietnia godz. 16.00, sala C101.

Wykład 5. „Rola biegłego rewidenta (audytora) we współczesnym świecie” prowadzony przez Pana Waldemara Wojciechowskiego z EY Poland Sp. z o.o., 20 kwietnia godz. 16.00, sala C101.

Wykład 6. „Technologia jako kluczowy element w budowaniu przewagi konkurencyjnej” prowadzony przez Joannę Jaszczak i Piotra Szczygielskiego z Infosys Poland Sp. z.o.o, 27 kwietnia godz. 16.00, sala C101.

Wykład 7. „Jak założyć i prowadzić własną firmę - z doświadczeń konsultanta ośrodka Enterprise Europe Network” prowadzony przez Panią dr Ewę Sadowską-Kowalską z Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości, 11 maja godz. 15.00, sala C101.

Wykład 8. „Zmierzch marketingu. Jak wykorzystać social media w biznesie?" prowadzony przez Pana Szymona Miderę z Shumee S.A., 25 maja godz. 16.00, sala C101.