Wtorek, 19 września 2017, tydzień parzysty (38)

VII WYKŁAD Z CYKLU "BLIŻEJ PRAKTYKI"

VII spotkanie z cyklu: „Bliżej praktyki”

Jak założyć i prowadzić własną firmę  -  z doświadczeń konsultanta ośrodka Enterprise Europe Network

Już w najbliższy czwartek tj. 11 maja kolejne VII już spotkanie w ramach cyklu wykładów: „Bliżej praktyki”. Swoją obecnością zaszczyci nas Pani Prezes Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi i podzieli się z Państwem wiedzą i doświadczeniem związanym z prowadzeniem biznesu.

11 maja, w tym tygodniu wyjątkowo start o godz. 15.00, jak zawsze sala C101.

Nie wolno Ci tego przeoczyć!!!!   Jak prowadzić własny biznes!!! – rady dla nowicjuszy, porady dla osób już prowadzących własny biznes

Dr Ewa Sadowska-Kowalska

Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości od 1995 r. Doktor nauk ekonomicznych. Wieloletni pracownik naukowy i nauczyciel akademicki Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Autorka publikacji w dziedzinie polityki ekonomicznej i regionalnej, polityki rynku pracy, ekonomiki kształcenia. Liczne staże zagraniczne i prac w zagranicznych uniwersytetach. Ekspert w zakresie pozyskiwania dotacji i zarządzania projektami współfinansowanymi z funduszy europejskich. Członek paneli konsultacyjnych i zespołów oceniających projekty. Od 2008 r. specjalista-konsultant i kierownik ośrodka Enterprise Europe Network. Pomysłodawca i koordynator licznych inicjatyw i przedsięwzięć na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności w regionie łódzkim oraz współpracy sektora nauki i biznesu. Inicjator projektów międzynarodowych i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi (FRP)  działa od 1991 r. Jest silnym ośrodkiem doradczo-informacyjnym i szkoleniowym. Misją Fundacji jest przyczynianie się do rozwoju gospodarczego kraju poprzez rozwijanie ducha przedsiębiorczości, integrację środowiska biznesu oraz prowadzenie działalności edukacyjno-doradczej (szkolenia, seminaria, odczyty, doradztwo, ekspertyzy, opinie).

Od 2008 r. przy Fundacji działa jedyny w regionie łódzkim ośrodek Enterprise Europe Network pomagając przedsiębiorcom w tym rozpoczynającym działalność gospodarczą z województwa łódzkiego w innowacyjnym rozwoju i ekspansji na międzynarodowych rynkach (http://een.ec.europa.eu/). W ośrodku Enterprise Europe Network prowadzi specjalistyczne usługi doradcze wspierające innowacyjność, w tym audyt technologiczny i innowacyjny, kojarzenie partnerów biznesowych i technologicznych, międzynarodowy i krajowy transfer technologii.