Sobota, 18 listopada 2017, tydzień parzysty (46)

XII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA DYDAKTYCZNA KIERUNKU MIĘDZYNARODOWE STOSUNKI GOSPODARCZE

ek-soc-msg-85x200-20.04.2015.jpg

9 października na Naszym Wydziale odbędzie się XII Ogólnopolska Konferencja Dydaktyczna kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Uczestnikami tych ważnych, cyklicznych spotkań są przedstawiciele wszystkich siedmiu ośrodków akademickich w Polsce, które prowadzą unikatowy kierunek Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze (Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Gdański, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Uniwersytety Ekonomiczne w Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu). Kierunek Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze (MSG to realizacja idei Studiuj lokalnie pracuj globalnie, łączy bowiem aspekty mikro- i makroekonomiczne, wymiar krajowy oraz międzynarodowy, oferując absolwentom unikalne umiejętności, tak potrzebne na współczesnym, globalnym rynku. Celem Konferencji jest wymiana doświadczeń oraz dyskusja nad perspektywami rozwoju kierunku, udoskonalaniem metod dydaktycznych, a także dostosowaniem programów studiów do zmieniających się wymogów i oczekiwań rynku pracy. Dzięki tym spotkaniom, oferta edukacyjna kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze (MSG) zmienia się, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom zarówno studentów, jak i ich przyszłych pracodawców.

Więcej informacji na stronie: http://www.msg.uni.lodz.pl/

Opublikowane: 09-10-2015

KALENDARZ WYDARZEŃ

Poprzedni LISTOPAD 2017 Następny